FLORA FİLTRE

0saves

SATIN AL

Floranın borularını takarak yaklaşık 60 cm kadar istediğiniz yükseklikte kullanabilirsiniz.

Çok daha yüksek kullanmak istediğinizde sitemizde bulunan şeffaf borulardan istediğiniz yükseklikte ekstra alarak kullanabilirsiniz.

 

Flora BL-668 10 Watt Motorlu

 

. 30 ila 200 Litre Akvaryumlarda

(canlı doğuran, tropikal, japon, cıklet vb. her türlü tatlı suda yaşayan tüm canlılar da) kullanılabilir.

. 100 – 200 litre akvaryumlarda Balık boyları büyük ve sayıları yoğun ise

 

Flora BL-1668 – Flora WP-1990 – Flora WP-2990 modellerimizden birini

düşünebilirsiniz.

KURULUM VİDEOSU               KULLANMA TALİMATI

RESİMLİ KULLANMA YÖNTEMLERİ

 

İster 4-5 wat hava ile çalıştırın.                  İsterseniz sirkülasyon motoru ile çalıştırın.

–       …

Biolife Flora Filtrenin Üstün Özellikleri 

 

.Flora filtre tatlı suda yaşayan  tüm canlılar da kullanılabilen filtre sistemidir.

 

. Flora filtreden çok iyi verim almanız için mutlaka kullanma talimatına göre kullanmalısınız. 

. Flora filtre hava ile çalışabildiği gibi sirkülasyon motoru ile de çalışabilir. Sirkülasyon motoru ile kullandığınızda hava motoruna ihtiyacınız kalmaz.

 

. Flora filtre patentini aldığımız özel sistemi sayesinde, yakaladığı pisliği filtre sisteminde depolar ve hapseder. Bu sayede diğer tüm sistemlerden çok daha hızlı faydalı bakteri geliştirir ve çoğaltır. Filtre sisteminde çok fazla pislik depolanmasına rağmen patentli sistemi sayesinde hala su geçişini sağlar. Geliştirdiği faydalı bakteriler sayesinde amonyağı yok eder.

 

. Flora filtre diğer tüm filtre sistemlerden çok daha fazla pislik depolamasına rağmen, temizlik için akvaryumdan çıkarıldığında tuttuğu pisliğin hiç birini kesinlikle akvaryuma bırakmaz. Pisliğin tamamına sahip çıkar.

 

. Flora filtrenin temizliği çok pratiktir. Filtre temizliği  en fazla 5 dk. Sürer. Balık sayısına göre ortalama 2-3 ayda bir  yapılır.

 

. Flora filtrenin özel takma aparatları sayesinde her akvaryum modeline rahatlıkla takılabilir.

 . Atkılı akvaryumlar için özel geliştirdiğimiz takma aparatı ile atkılı akvaryumlarda rahat kullanma imkânı sunar.

     . Çerçeveli veya ithal akvaryumlara özel geliştirdiğimiz 8 vantuzlu aparat ile her akvaryumda rahatlıkla kullanılabilme imkânı sunar.

    . Kendi kasasında bulunan asma kulakları ile standart akvaryumlara direk takabilme imkânı sunar.

. Flora filtre 30 litreden 2000 litreye kadar (motor kuvveti değiştirilerek ve Flora filtreye ilave Flora takarak) tüm akvaryumlarda kullanılabilen filtre sistemidir.

.Flora filtrede beslediğiniz balık türüne göre farklı sirkülasyon motorları kullanabilirsiniz.

. İstediğiniz zaman farklı kuvvette sirkülasyon motoru ile değişiklik yaparak kullanabilirsiniz.  

. Akvaryumunuzu büyüttüğünüzde veya küçülttüğünüzde Flora filtrenizi değiştirmeden sadece sirkülasyon motor kuvvetini değiştirmeniz yeterlidir. 

. Biolife Flora filtrenize istediğiniz zaman ilave Flora ekleyip istediğiniz sayıda kullanabilirsiniz. Bu eklemeler genelde büyük akvaryumlarda ihtiyaç halinde kullanılır.

. Duble Flora modellerimiz 2 adet Floradan (Flora ve ilave Flora) oluşan modellerimizdir. 

.Deneylerimizde gözlemlediğimiz üzere Flora filtrenizi beslenen balık cinsine, akvaryum uzunluğuna ve litresine uygun doğru motor kuvvetinde kullanıldığında dip çekimi yapmanıza gerek kalmamaktadır.

. Flora filtrede uyguladığımız ve patentini aldığımız çift süngerli özel sistemi sayesinde akvaryum suyunda ve filtre sisteminde çok daha kısa sürede faydalı bakteri geliştirerek hızlı temizleme sağlar. Aynı zamanda akvaryum suyunun ve Flora filtre sisteminin, flora sını koruyabilen sistemdir.

. Flora filtre sisteminde seramik, substrat, kömür, elyaf vb. sürekli masrafa yol açan filtre malzemelerini kesinlikle kullanma ihtiyacı duymadan faydalı bakteriyi çok iyi tutma, geliştirme ve çoğaltabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede akvaryum suyunuzda kristal berraklığı masrafsız ve zahmetsiz oluşturur.

. Flora filtreyi diğer tüm filtrelerden ayıran en büyük özellik akvaryumun içinde azot döngüsünde görev alan yararlı bakterilerin gelişmesine ve çoğalmasına çok iyi ortam sağlamasıdır. Bu bakteriler sayesinde suda gelişen amonyağı yok ederek kokusuz, berrak temiz bir su ile akvaryum zevkinizi maksimuma ulaştırır.

.Flora Filtre kullanılan akvaryumlar ile yaptığımız deneylerde su değişimi yapma ihtiyacı görülmemiştir fakat istek doğrultusunda 3 ayda, 6 ayda veya 12 ayda bir  ¼ miktarı geçmemek kaydı ile en az 10 gün dinlendirilmiş su ile veya damacana su ile değişimi yapabilirsiniz. 

Kurulumu: Biolife Flora filtremizi muhakkak kurulum videomuzu izleyerek kurmalısınız.

Kullanımı : Biolife Flora filtremizi muhakkak kullanma talimatımızı okuyarak talimatımızdaki bilgileri uygulayarak

 

SATIN AL